NAISH KITEBOARDING uhonorowany tytułem:
AWSI KITE BRAND of the YEAR 2021.

Aloha kajciarze i kajciarki!
Z dumą i radością dzielimy się z Wami informacją o tym, że firma NAISH zdobyła tytuł najlepszej marki kitesurfingowej roku 2021 (AWSI Kite Brand of the Year 2021).
Z tej okazji przygotowaliśmy KONKURS (szczegóły poniżej), w którym trzeba będzie wykazać się wiedzą z historii kajta w Polsce. A do tego mamy jeszcze jedną fajną informację – właśnie dotarła do nas dostawa sprzętu na sezon 2022! Mamy dostępne w sprzedaży już niemalże wszystkie modele latawców i desek. Koniecznie zajrzyjcie do naszego SKLEPU – najnowsza kolekcja rozwala system 🙂

A teraz zapraszamy na krótki filmik, w którym pojawi się już pewna informacja związana z konkursem…

Naish Kite Brand Of The Year '21

POWRÓT LEGENDY

Firmę NAISH założył w roku ’79 Robby Naish – absolutna ikona sportów wodnych. Robby to prawdziwy wilk morski, który na swoim koncie ma 24 tytuły mistrza świata. Dziś mając 58 lat dalej zadziwia swoimi umiejętnościami i formą. NAISH International to holding marek, które operują we wszystkich wodno-deskowo-wiatrowych dyscyplinach. Pod koniec lat 90-tych Naish jako jedna z pierwszych na świecie firm rozpoczął projektowanie i produkcję latawców. Aktualnie jest najdłużej działającą firmą na tym rynku.

Kilka lat temu z polskiej mapy zniknął dystrybutor tego hawajskiego brandu. Jednak tak jak wraca dobra karma, tak też i stało się z Naishem. Rok 2021 był pierwszym pełnym sezonem działania NAISH KITES POLSKA. Oficjalnym przedstawicielem i dystrybutorem marki została firma ProSurf Paweł Giżowski, którego wspieramy w rozwoju NAISHa na polskim rynku.

W pierwszym sezonie (2021) skupiliśmy się na promocji najbardziej znanego i osławionego latawca w gamie modelowej Naisha:
PIVOT – to pionier i władca big airu. Latawiec, na którym Kevin Langeree zwyciężył dwukrotnie najbardziej ekstremalne zawody – Red Bull King of the Air. Klienci oraz licznie testujące osoby potwierdzają, że Pivot jest absolutnym liderem w tym segmencie. W chwili obecnej do naszych magazynów trafił sprzęt na sezon 2022 i rozpoczynamy promocję pozostałych doskonałych modeli i produktów, których jakość i performens sprawiły, że Naish otrzymał tytuł marki roku.

Więcej informacji o produktach NAISH KITEBOARDING znajdziecie w poniższych linkach.

KONKURS Z OKAZJI ZDOBYCIA TYTUŁU KITE BRAND OF THE YEAR

Zaczniemy od nagród. Wygrywają 3 osoby, które wylosujemy spośród tych, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi (szczegółowy Regulamin poniżej).
Miejsce 1: kupon o wartości 350,- PLN + piracka czapeczka Naisha!
Miejsce 2 i 3: kupon o wartości 300,- PLN

Zadanie konkursowe jest następujące:
Podaj imię i nazwisko 5ciu zawodników, którzy zdobyli tytuł Mistrza Polski w kitesurfingu pływając w teamie Naisha.

  REGULAMIN KONKURSU

  Nie wiem jak Wy ale ja regulaminów nigdy nie czytam. Jeśli trafi tutaj ktoś komu się jednak zachciało go przeczytać to teraz będzie mała podpowiedź. Gdzieś na Travel On Board znajduje się podstrona, która zawiera odpowiedź na konkursowe pytanie. Jest w dość oczywistym miejscu więc nie powinno być problemu z odnalezieniem. A teraz lecimy z zasadami konkursu:

  1) Organizatorem Konkursu jest TRAVEL ON BOARD a współorganizatorem Naish Kites Polska.
  2) Do Konkursu można przystąpić do dnia 12 listopada 2021r. poprzez przesłanie odpowiedzi w Formularzu zamieszczonym na stronie Konkursu (jest mordo w akapicie powyżej).
  3) W konkursie mogą brać udział tylko osoby dorosłe będące obywatelami Polski.
  4) Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi zostaną wylosowane trzy osoby. Osoba, która zostanie wylosowana jako pierwsza zajmuje pierwsze miejsce itd.
  5) W konkursie nie mogą brać udziału osoby, których dotyczy pytanie konkursowe.
  6) Nagrodami w konkursie są kupony rabatowe oraz w przypadku miejsca pierwszego: czapeczka Naish Kiteboarding.
  7) Kupony rabatowe można realizować tylko na produkty marki Naish w sklepie na stronie: https://travel-on-board.com/shop/.
  8) Minimalna kwota zakupu aby skorzystać z kuponu wynosi 1.200,- złotych. Kuponów nie można łączyć z promocjami, upustami czy innymi obniżkami.
  9) Ważność Kuponu wygasa 07 stycznia 2022r.
  10) Uczestnictwo w Konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach konkursowych i promocyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danychosobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
  11) Organizator zastrzega sobie prawo nie odpowiadania za wszelkie błędy wynikające z tego, że czegoś nie ogarnął.