Kitesurfing kursy i szkolenia.

Dostępność i popularność kitesurfingu ciągle rośnie. Nadal jest to jednak sport, który zbiera śmiertelne ofiary. Ważna jest tego świadomość zarówno po stronie kursanta jak i trenera.

Jak można przeczytać w jednym z artykułów na naszej stronie, kitesurfing to sport, który uprawiać może każdy jednak nie jest to sport dla każdego. Warto przemyśleć swoją motywację ponieważ zakup kursu jest sporym wydatkiem. Wszystkich tych, którzy czują, że kite to jest właśnie TO! zapraszamy na prowadzone przez nas szkolenia.

Nasze kursy nie są nastawione na pośpiech i jak najszybsze ‘wypchnięcie’ Cię na wodę. Naszą ‘tradycję’ opisalibyśmy bardziej jako zen japońskie. Dogłębne, otwarte, przemyślane i z dyscypliną tam gdzie jest to wymagane. Za szybkim sukcesem kursanta stoją dwa główne czynniki: 1) świetny instruktor oraz 2) spot ze świetnymi warunkami pogodowymi. Większość miejsc, w ktorych szkolimy to wietrzne laguny z płytką wodą. Rzadko korzystamy z zewnętrznych instruktorów a jeśli tak to z dobrze sprawdzonych osób z wieloletnim stażem.

Organizowane przez nas szkolenia możemy podzielić na 5 sekcji:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Radek,

Spotkanie Doktora było najlepszą rzeczą, która wydarzyła się na mojej drodze, aby stać się kitesurferem. Szkolenia są wymagające i przyjemne. Gorąco polecam!

Justyna,

Haithem – przesympatyczna i bardzo pomocna osoba z dużą wiedzą i doświadczeniem, a przy okazji z nieskończonymi pokładami cierpliwości. Rewelacyjnie mówi po polsku. 

Monika,

Doktor zawsze wie, jak zdiagnozować pacjenta (studenta) i zawsze stosuje właściwie dobraną metodę dotarcia do jego umysłu. Profesjonalny nauczyciel i ciekawy, wolny człowiek. Najlepszy Trener jakiego znam.

Taewan,

Haithem to najlepszy instruktor w Egipcie. Podczas szkolenia zawsze czytał w moich myślach i idealnie podpowiadał jak mam reagować. Przez cały czas miałem poczucie, że żadna minuta szkolenia nie była zmarnowana. Uwielbiam gościa!