dominikana kitesurfing wyjazdy

Kite Vlog: wyprawa na Dominikanę I

Witajcie bracia i siostry!
Dominikana to mekka kitesurfingu. Tak się przynajmniej kiedyś mówiło. A jak jest naprawdę?
Na Dominikanie spędziłem w tym roku blisko dwa miesiące. Udało się odwiedzić wiele miejsc, sporo popływać, sprawdzić co, gdzie, jak i dlaczego. Z tej podróży powstała opowieść wideo, którą ostatecznie zdecydowałem się podzielić na dwie części.

Podróżowanie w czasach pandemii.

Kajtem pasjonuje się już ponad 20 lat. Podróżowaniem nieco krócej, jednak to są dwa główne koła zamachowe mojego życia, nawzajem się napędzające. Covid strasznie popsuł możliwości podróżowania ale jak się bardzo chce to nic nas przecież nie powstrzyma. Omijanie przeszkód ma też swoje zalety. Aby je ominąć trzeba znaleźć inną drogę a ta może zaprowadzić nas w nowe, nieodkryte dotąd miejsca. Tak właśnie stało się w przypadku tego wyjazdu. 

Secret Spot.

Zapraszam Was na pierwszy odcinek opowieści o naszej wyprawie na prawdziwy secret spot. Taki nie tylko z nazwy 😀
Wybraliśmy się w miejsce, o którym w internecie nie znajdziecie informacji. Miejsce, które znalazłem analizując satelitarne mapy. Ex post mogę Wam powiedzieć, że drugi raz na coś tak szalonego już się chyba nie odważę. No ale… podróżowanie w czasach covidovej zarazy wymaga tak jak kiedyś – odwagi, pilnego planowania i szczypty pionierstwa. Ten wyjazd to było coś zupełnie innego, to była wyprawa w nieznane. O Dominikanie wiedzieliśmy niewiele, a o miejscu, w które się wybieraliśmy to już zupełnie nic! Czy było warto zaryzykować?
O tym dowiecie się z filmu. W części pierwszej opowiadam o tym jak doszło do tego wyjazdu i o najbardziej znanych spotach na Dominikanie. W części drugiej poznacie historię z naszego pobytu na secret spocie.
Zapraszam! Wasz Doktor 🙂

ZAPRASZAMY NA INSTAGRAM

[fts_instagram instagram_id=17841406353310036 access_token=IGQVJYMEV2ZA2F3WUdYVWFIZAkFwdHhXY1R2NXVuV2pkN1lMNUdORjJSRmRRZAGh2MXhaaGdBeFktV19UN3dILWtvcXFqYXBoc3JXT1VUNXFIVXdCS2QtaWNoNk1EajItOXpPbi0wdkZAB pics_count=6 type=basic super_gallery=yes columns=3 force_columns=yes space_between_photos=1 icon_size=65px hide_date_likes_comments=no]

NIE BĄDŹ SKNERA, POSTAW KAWĘ 🙂
Jeśli podoba Wam się mój vlog i przedstawiane w nim materiały to klikając w poniższy przycisk możecie postawić mi wirtualną kawę. Dzięki temu nigdy na moim kanale nie znajdziecie irytujących reklam a i dodatkowo zmotywujecie mnie do dalszej pracy. ALOHA!

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.