dominikana kitesurfing wyjazdy polska baza

Kite Vlog: wyprawa na Dominikanę II

Aloha kajciarze i kajciarki!
Wracamy na Dominikanę… co prawda tylko wirtualnie ale myślę, że warto 🙂
Tydzień temu opublikowaliśmy pierwszą część filmu z dość nietypowego wyjazdu na kajta na wyspę Hispaniola (to na niej znajduje się Haiti i Dominikana). Link do poprzedniego odcinka jest TUTAJ.

Podróżowanie w czasach pandemii.

Kajtem pasjonuję się już ponad 20 lat. Podróżowaniem nieco krócej, jednak to są dwa główne koła zamachowe mojego życia, nawzajem się napędzające. Covid strasznie popsuł możliwości podróżowania ale jak się bardzo chce to nic nas przecież nie powstrzyma. Omijanie przeszkód ma też swoje zalety. Aby je ominąć trzeba znaleźć inną drogę a ta może zaprowadzić nas w nowe, nieodkryte dotąd miejsca. Tak właśnie stało się w przypadku tego wyjazdu. 

Secret Spot.

Pierwszy odcinek z naszej wyprawy opowiadał o tym jak w ogóle do niej doszło. Było też co nieco o najbardziej znanych spotach na Dominikanie.
Tym razem przeniesiemy się już na naszą docelową destynację, na Secret Spot 🙂 Lokalizacji zdradzić nie możemy ale za to możemy pokazać jak tam było i opowiedzieć co nieco o pływaniu. Z perspektywy czasu mogę stwierdzić jedno – ten pomysł to było totalne szaleństwo! Naprawdę mieliśmy masę szczęścia bo przecież mogło się okazać, że miejsce zupełnie nie nadaje się do pływania. Jak się na sam koniec okazało – było w tym sporo prawdy bo tuż przed powrotem odwiedziła mnie policja turystyczna i poinformowała, że pływanie w tym miejscu jest zabronione. Na szczęście panowie byli bardzo mili i udało się wynegocjować kilka dodatkowych dni amnestii. 

Zapraszam do oglądania! Wasz Doktor 🙂

ZAPRASZAMY NA INSTAGRAM

[fts_instagram instagram_id=17841406353310036 access_token=IGQVJYMEV2ZA2F3WUdYVWFIZAkFwdHhXY1R2NXVuV2pkN1lMNUdORjJSRmRRZAGh2MXhaaGdBeFktV19UN3dILWtvcXFqYXBoc3JXT1VUNXFIVXdCS2QtaWNoNk1EajItOXpPbi0wdkZAB pics_count=6 type=basic super_gallery=yes columns=3 force_columns=yes space_between_photos=1 icon_size=65px hide_date_likes_comments=no]

NIE BĄDŹ SKNERA, POSTAW KAWĘ 🙂
Jeśli podoba Wam się mój vlog i przedstawiane w nim materiały to klikając w poniższy przycisk możecie postawić mi wirtualną kawę. Dzięki temu nigdy na moim kanale nie znajdziecie irytujących reklam a i dodatkowo zmotywujecie mnie do dalszej pracy. ALOHA!

ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.