Aloha! Tu Doktor 🙂

Kajtem zainteresowałem się pod koniec lat dziewięćdziesiątych a pierwszy sprzęt udało mi się skolekcjonować w 2000r. Dwu linkowy latawiec, deska kierunkowa, nie istniejąca jeszcze wtedy teoria szkolenia oraz brak jakiegokolwiek doświadczenia ze sportami wodnymi nie ułatwiały sprawy. Każde podpięcie do latawca to były siniaki, podtopienia a czasami też krew. Po roku zmagań jednak się udało!

Upłynęło już ponad 20 lat a kitesurfing jest dalej moją pasją. Więcej – jest dla mnie esencją życia.

W dalszym też ciągu pozostaję aktywny jako instruktor. Ogromne doświadczenia oraz pełna koncentracja na uczniu pozwoliły mi wypracować system szkolenia, który dostosowuję indywidualnie do każdej osoby. Moimi klientami są ludzie w każdym wieku i o przeróżnych predyspozycjach. Jedni opanowują kitesurfing w 6 inni w 30 godzin. Wszystkich ich łączy za to jedna cecha – poszukują trenera, którego wiedzy i doświadczeniu mogą w pełni zaufać.

W okresie maj-wrzesień przebywam w moim polskim ‘domu’, którym jest przyczepa na kemping Chałupy 6 na Półwyspie Helskim. Zainteresowanych szkoleniem zapraszam serdecznie do kontaktu – email: [email protected] lub tel(whatsapp): +48 503 095 663

Uwaga! Kitesurfing i moja pasja do niego są silnie uzależniające i łatwo się przenoszą!

kitesurfing Doktor Eutanator