Kitesurfing wyjazdy grupowe i indywidualne.

Kitesurfing wciąga niczym narkotyk! Piękna natura, słońce, adrenalina, pozytywni i otwarci ludzie oraz odwiedzanie odległych zakątków świata sprawiają, że wyjazdy kitesurfingowe cieszą się coraz większą popularnością.

Przez wiele lat jeździliśmy w poszukiwaniu wiatru i wiele razy niestety bardzo mocno się rozczarowaliśmy gdy na miejscu okazywało się, że w ‘Brazylii Azji’ wieje …  ale dwa razy w tygodniu przez półtorej godziny i to na wielkie latawce. Nagminnie obserwujemy namawianie klientów na wyjazdy w różne destynacje totalnie poza sezonem wiatrowym tylko dlatego… że w styczniu w Egipcie świeci przecież słońce.

Być może dla osób, dla których kitesurfing ma być tylko dodatkiem do wakacji jest to ok. No ale TO JEST WŁAŚNIE TO CO NAS RÓŻNI OD KONKURENCJI:
Travel On Board to świątynia wiatru. Proponujemy Wam tylko miejsca, które dobrze sprawdziliśmy i wiemy, że nie zawodzą. 

Jeśli dalej się zastanawiasz dlaczego akurat wybrać którąś z naszych propozycji na swój kolejny wyjazd to poniżej znajdziesz informacje o tym co jest dla nas ważne i czym się kierujemy wybierając określone kierunki:

PRAWDZIWA PASJA DO KAJTA
TYLKO NAJWIETRZNIEJSZE MIEJSCA
CIEPŁO
KAMERALNA ATMOSFERA
SURFERSKI KLIMAT
DOSKONAŁA ORGANIZACJA
SZACUNEK DO PRZYRODY
OTWARTOŚĆ I TOLERANCJA

 

UWAGA
Travel On Board zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nie działa jako organizator imprez turystycznych. Działamy jako doradcy, pomagający Wam wyszukać super spoty do pływania, przeloty do tych destynacji, a także noclegi, transfery itp., które rezerwujecie już sami. Szczegółowe informacje znajdziecie w opisie każdej indywidualnej destynacji.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

MARCIN,

MARCIN

Bylem w Wietnamie w zeszłym roku !!! Potwierdzam !!! Miejsce zajebiste ! Pływanie 9/10 wiatr 10/10 wiało co dzień równo 20-25 knt , wypożyczyliśmy skuterki którymi po lokalnych wioskach i miasteczkach zrobiliśmy po 600km ! Jedzenie bajeczne ! Wyjazd organizował nam DOKTOR ! Wszystko dopięte na ostatni guzik ! Polecam.

NATALIA,

Polecam wyjazd oraz Doktora jako instruktora. W tydzien udalo mi sie opanowac plywanie na tyle aby miec z tego niezly fun:) samo kitesafari zarowno jak spot przy hotelu byly super- zero zagrozen i spot wlasciwie dla nas spowodowaly, ze nauka byla przyjemnoscia bez martwienia sie o to czy na kogos nie wpadne albo nie poocieram sie o rafe. Super wyjazd, licze na powtorke w przyszłości.

MICHAŁ,

Hej. Właśnie jestem na świeżo po Progres Campie z Doktorem. Cóż mogę powiedzieć. Kilka kluczowych fachowych wskazówek i człowiek robi pierwsze całkiem wysokie skoki. Na prawdę warto. Cały wyjazd to zupełnie inna opowieść. Już dawno nie zagrało razem tak wiele pozytywnych czynników. Był wiatr, super żarcie, świetna ekipa , zajebista atmosfera, solidne szkolenia, delfiny, pelikan, połowy kalmarów… nie wiem czy to wszystko było zasługą Haisama i Doktora ale podobno mają oni jakieś wtyki u jakichś bogów. Poza tym bezpiecznie, kulturalnie i na poziomie. No to tak trzymać chłopaki!

KRIS,

Travel on Board to niezapomniany wyjazd z super zajawkową ekipą. Wszystko było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Transport, spoty, rescue, szkolenia, szama. W tydzień, od zera opanowałem Kajta na tyle, żeby mieć mega fun z pływania. Czas spędzony idealnie. Będe wracał. Polecam.