Kitesurfing wyjazdy grupowe i indywidualne.

Kitesurfing wciąga niczym narkotyk! Piękna natura, słońce, adrenalina, pozytywni i otwarci ludzie oraz odwiedzanie odległych zakątków świata sprawiają, że wyjazdy kitesurfingowe cieszą się coraz większą popularnością.

Przez wiele lat jeździliśmy w poszukiwaniu wiatru i wiele razy niestety bardzo mocno się rozczarowaliśmy gdy na miejscu okazywało się, że w ‘Brazylii Azji’ wieje …  ale dwa razy w tygodniu przez półtorej godziny i to na wielkie latawce. Nagminnie obserwujemy namawianie klientów na wyjazdy w różne destynacje totalnie poza sezonem wiatrowym tylko dlatego… że w styczniu w Egipcie świeci przecież słońce.

Być może dla osób, dla których kitesurfing ma być tylko dodatkiem do wakacji jest to ok. No ale tu właśnie rysujemy grubą krechę i głośno mówimy takim praktykom NIE! Travel On Board to świątynia wiatru. Zabieramy Was tylko w miejsca, które dobrze przetestowaliśmy i wiemy, że nie zawodzą. 

Jeśli dalej się zastanawiasz dlaczego akurat nas wybrać na swój kolejny wyjazd to poniżej znajdziesz informacje o tym co jest dla nas ważne i czym się kierujemy:

      • PRAWDZIWA PASJA
      • PŁASKA WODA lub/i FALE
      • TYLKO NAJWIETRZNIEJSZE MIEJSCA
      • CIEPŁO
      • KAMERALNA ATMOSFERA
      • PRZYSTĘPNE CENY
      • SURFERSKI KLIMAT
      • DOSKONAŁA ORGANIZACJA
      • SZACUNEK DO PRZYRODY
      • OTWARTOŚĆ I TOLERANCJA

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

MARCIN,

MARCIN

Bylem w Wietnamie w zeszłym roku !!! Potwierdzam !!! Miejsce zajebiste ! Pływanie 9/10 wiatr 10/10 wiało co dzień równo 20-25 knt , wypożyczyliśmy skuterki którymi po lokalnych wioskach i miasteczkach zrobiliśmy po 600km ! Jedzenie bajeczne ! Wyjazd organizował nam DOKTOR ! Wszystko dopięte na ostatni guzik ! Polecam.

NATALIA,

Polecam wyjazd oraz Doktora jako instruktora. W tydzien udalo mi sie opanowac plywanie na tyle aby miec z tego niezly fun:) samo kitesafari zarowno jak spot przy hotelu byly super- zero zagrozen i spot wlasciwie dla nas spowodowaly, ze nauka byla przyjemnoscia bez martwienia sie o to czy na kogos nie wpadne albo nie poocieram sie o rafe. Super wyjazd, licze na powtorke w przyszłości.

MICHAŁ,

Hej. Właśnie jestem na świeżo po Progres Campie z Doktorem. Cóż mogę powiedzieć. Kilka kluczowych fachowych wskazówek i człowiek robi pierwsze całkiem wysokie skoki. Na prawdę warto. Cały wyjazd to zupełnie inna opowieść. Już dawno nie zagrało razem tak wiele pozytywnych czynników. Był wiatr, super żarcie, świetna ekipa , zajebista atmosfera, solidne szkolenia, delfiny, pelikan, połowy kalmarów… nie wiem czy to wszystko było zasługą Haisama i Doktora ale podobno mają oni jakieś wtyki u jakichś bogów. Poza tym bezpiecznie, kulturalnie i na poziomie. No to tak trzymać chłopaki!

KRIS,

Travel on Board to niezapomniany wyjazd z super zajawkową ekipą. Wszystko było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Transport, spoty, rescue, szkolenia, szama. W tydzień, od zera opanowałem Kajta na tyle, żeby mieć mega fun z pływania. Czas spędzony idealnie. Będe wracał. Polecam.