slingshot logo polska

UNLIMITED FOILING OBJECT

Firma Slingshot dobrała niezwykle celnie nazwę dla tego modelu. UFO po prostu zapewnia nieziemską jazdę!
UFO jest głownie przeznaczone do pływania na hydrofoilu. Jest pierwszym latawcem z nowej kategorii – latawców bezżebrowych a Slingshot jest pierwszą dużą marką mającą w ofercie taką konstrukcję.

Travel On Board zostało oszołomione właściwościami tego latawca i z tego powodu został on wprowadzony do sprzedaży w naszym Sklepie.
Osoby zainteresowane zapraszamy na testy tego ‘pojazdu’. Jesteśmy przez cały sezon dostępni w Chałupach.

SKLEP SLINGSHOT POLSKA

PŁYWASZ NA FOILU? MUSISZ MIEĆ UFO!

Celem konstruktorów UFO było stworzenie latawca, który będąc ekstremalnie lekkim utrzyma szereg kluczowych zalet kajtów standardowych.
UFO zostało zatem pozbawione wszystkich poprzecznych komór i gdzie to tylko możliwe odchudzone o cięższe elementy konstrukcji. Dzięki temu latawiec utrzymuje się w powietrzu przy niezwykle lekkim wietrze. Co niebywałe, latawiec ten ze względu na swoją specyficzną konstrukcję generuje niesamowitą ilość mocy z metra kwadratowego. Tą cechę ilustruje największy rozmiar w jakim produkowane jest UFO, jest to… 9 słownie: DZIEWIĘĆ metrów! Dolny zakres mocy tego rozmiaru odpowiada kajtom standardowym w rozmiarze ca. 12-13m.
Latawce w małych rozmiarach zawsze dają dużo większą frajdę ze sterowania niż latawce duże. W przypadku UFO działa tu dodatkowo bardzo obły kształt kajta. UFO zachowuje się w powietrzu niesamowicie. Bardzo szybko skręca, jest świetnie wyczuwalne na barze, doskonale dryfuje… zalet nie ma końca.
Ten latawiec jest tak dobry, że zmienił moje postrzeganie i poziom radości z pływania na foilu do tego stopnia, że zdecydowałem się na wprowadzenie go do sprzedaży w naszym Sklepie. Potwierdzają to recenzje osób, które UFO u nas testowały. Możecie je poczytać TUTAJ.

Z kolei na końcu tej strony znajdziecie moją bardzo obszerną video recenzję tego latawca.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na testy. Czekam na Was przez cały sezon w Chałupach. Zapraszam do kontaktu przez Whatsapp (komunikator znajdziesz na stronie) lub telefonicznie: 503 95 663.

NIE PŁYWASZ NA FOILU? ZAPRASZAM NA SZKOLENIE

Wraz z sezonem 2021 uruchamiam szkolenia dla osób pragnących poczuć czym jest lewitacja.
Szkolenie z pływania na foilu polecam osobom, które mają już dobrze opanowane pływanie ostro pod wiatr, zwroty oraz pływanie na switchu (toe side). W takim przypadku czas nauki wynosi od 2 do 4 godzin. Mocno chciałbym podkreślić to, że do szkolenia wykorzystywany jest bardzo skrupulatnie dobrany sprzęt, który nie tylko dramatycznie skraca proces nauki ale też znacząco obniża ryzyko urazów. W związku z tym mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że nauka jest nie tylko łatwa ale i bezpieczna.
Wszystkie informacje na temat szkolenia znajdziecie w linku poniżej.

Travel On Board
jest oficjalnym partnerem dystrybutora SLINGSHOT POLSKA.
Zapraszamy do kontaktu i na testy: +48 503 095 663.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.