mobilny składany katamaran dla profesjonalistów
Smartkat high performance racing
Smartkat logo #sailingnomads

Czym jest SMARTKAT?

SmartKat to mobilny, pompowany katamaran, który spakujesz w dwie torby mieszczące się nawet do niewielkiego auta.
Bez żeglarskiego patentu, bez przyczepki do holowania, bez mariny do cumowania.

Wystarczy niecałe 30 minut aby bez niczyjej pomocy i dodatkowych narzędzi przygotować SmartKata do żeglowania i ruszyć nim na wodę.

SMARTKAT to najnowszy ‘must have’ kamperingu.

Jego największą zaletą w podróży kamperem jest to, że możesz nim popłynąć na niemalże każdym akwenie. Miejsca dotychczas niedostępne dla ‘zwykłych’ łodzi stają przed SmartKatem otworem. Wystarczy delikatna bryza aby płynąć nim ostro na wiatr a jeśli poszukujesz mocniejszych wrażeń to SmartKat posiada certyfikat aż do 6ciu Beaufortów.

Nigdy wcześniej nie żeglowałeś?

Pływanie SmartKatem nie wymaga patentu żeglarskiego. Jeśli jednak nigdy wcześniej nie żeglowałeś i nie masz doświadczenia z wiatrem nic się nie martw.

Kupując SmartKata sfinansujemy Ci trzy godziny szkolenia w dowolnie wybranym klubie żeglarskim na terenie Polski. Safety first!

Pływasz na kite lub windsurfingu?

SmartKat to idealna opcja jeśli nie chcesz aby Twoja ‘druga połówka’ lub dzieci zostały same na plaży kiedy Ty idziesz pływać. Zabierz dziewczynę pod żagle i ruszcie w romantyczny rejs o zachodzie słońca lub wciągnij na maszt piracką flagę i płyń z pociechami na podbój Czarnej Perły!

Wspominaliśmy, że SmartKat płynie pod wiatr już przy 2-3 węzłach? I, że jeśli masz doświadczenie z wiatrem, to jego obsługę opanujesz w 2-3 godziny? SmartKat to doskonałe uzupełnienie Twojej pasji – do tego napompujesz go tą samą pompką, którą dmuchasz kajta 🙂

Umów się na darmowe testy SMARTKATa!

Nic tak nie przekonuje jak ‘jazda’ testowa.

Podaj dane kontaktowe a zadzwonimy aby umówić się na testy!

 

smartkat logo sailing nomads

SMARTKAT

– żeglowanie nigdy nie było tak dostępne –

smartkat logo sailing nomads

Travel On Board

jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem marki SmartKat na Polskę